Inne

Oferta składa się z nw. pozycji:

 • ładowarki do telefonów komórkowych, sieciowe i samochodowe,
 • pokrowce dedykowane i uniwersalne,
 • kable do transmisji danych,
 • słuchawki do telefonów,
 • uchwyty do mocowania telefonów np. w samochodzie,
 • folie, lub szkła zabezpieczające ekrany telefonów (tzw. protector),
 • różne „przejściówki” do telefonów

Oferta składa się z nw. pozycji:

 • karty pamięci różnych systemów,
 • pamięć USB typu pendrive,
 • adaptery do kart pamięci różnych systemów,
 • kasety video VHS Panasonic (wyprzedaż),
 • kasety video 8 Maxell (wyprzedaż),
 • kasety video – czyszczące VHS-C i SVHS-C (wyprzedaż)

Scyzoryki i zestawy noży marki Victorinox, specjalistyczne noże marki Buck Knives,
oraz zestawy narzędzi wielofunkcyjnych typu multitool marki Leatherman.
Poniżej więcej informacji.

Victorinox – szwajcarska firma o globalnym zasięgu, mająca w ofercie produkty reprezentujące sześć kategorii: szwajcarskie scyzoryki, noże do domowego i profesjonalnego użytku, zegarki, torby i akcesoria podróżne, odzież oraz perfumy. Szwajcarskie scyzoryki to flagowy produkt marki, kluczowy dla rozwoju wszystkich kategorii produktów.
Firma Abono jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Victorinox w zakresie sprzedaży scyzoryków i noży domowego i profesjonalnego użytku.

BUCK KNIVES – historia sięga 1902 roku, gdy młody kowal z Kansas opracował własną technologię hartowania stali i wyprodukował swoje pierwsze noże. Nazywał się Hoyt Buck.
Z biegiem lat, poprzez kolejne konflikty wojenne, firma zyskała na popularności i stała się znanym producentem wysokiej jakości noży, szczególnie specjalistycznych – np. myśliwskich, czy wędkarskich. Dziś firma ma swoją siedzibę w miejscowości Post Falls w stanie Idaho i nadal jest w rękach rodziny (http://www.buckknives.com/).
Firma Abono jest dystrybutorem produktów marki BUCK KNIVES od kilku lat.

Leatherman – to amerykański producent wielofunkcyjnych narzędzi – typu multitool.
Tim Leatherman zbudował pierwsze narzędzie tego typu. W 1983r. założył w Portland firmę, która produkuje do dziś narzędzia wielofunkcyjne bardzo wysokiej trwałości.
Wyjątkowa funkcjonalność, opatentowane bogate wzornictwo i 25 letnia gwarancja stanowią o powodzeniu tej marki, która stała się wzorcem dla licznych naśladowców, szczególnie tych azjatyckich.
Firma Abono jest dystrybutorem produktów marki Leatherman od wielu lat.

Nasza oferta obejmuje elektryczne źródła światła takie jak:

 • klasyczne żarówki o różnej mocy, kształtach i trzonkach,
 • lampy fluorescencyjne (energooszczędne) tzw. świetlówki,
 • diodowe źródła światła, zastępujące tradycyjne żarówki,
 • żarówki latarkowe (zwykłe, kryptonowe, halogenowe, xenonowe),
 • diody zintegrowane z trzonkiem żarówki latarkowej,
 • specjalistyczne żarówki i świetlówki, dedykowane do różnych zastosowań.

W ofercie przedłużacze różnej długości, rozgałęźniki, listwy przeciwprzepięciowe wielogniazdowe
i inne podobne akcesoria elektryczne.
Od 1976 r. firma Peli wytwarza najwytrzymalsze spośród dostępnych na rynku, wodoszczelne, pyłoszczelne, odporne na działanie substancji chemicznych skrzynie Protector™. Firma jest pionierem w produkcji praktycznie niezniszczalnych skrzyń ochronnych przeznaczonych do użytku w warunkach ekstremalnych.

SKRZYNIE PELI

Linie skrzyń Peli i Peli Storm obejmują ponad 70 modeli skrzyń formowanych wtryskowo, które ochronią delikatny sprzęt o dowolnych wymiarach. Skrzynie nieustannie testowane są przez amatorów i profesjonalistów w najtrudniejszych możliwych warunkach. Zaprojektowano je tak, by spełniały wymagania stawiane przez wojsko. Posiadają również legendarną dożywotnią gwarancję Peli.

Zastosowania skrzyń peli

Skrzynie na delikatny sprzęt przemysłowy, pojemniki na broń dla wojska, skrzynie na sprzęt fotograficzny, skrzynie niestandardowe na sprzęt elektroniczny, wytrzymałe plastikowe skrzynie do zastosowań logistycznych, polipropylenowe skrzynie na narzędzia z kółkami umożliwiającymi pracę na zewnątrz, skrzynie na kamery dla ekip telewizyjnych, skrzynie transportowe do ochrony delikatnego towaru etc.
Wiecej: http://www.peli.com/eu/pl/products/watertight-protector-hard-cases/

WALIZY PELI

Po wielu latach poświęconych ochronie najbardziej zaawansowanego sprzętu wojskowego, oraz medycznego na całym świecie, firma Peli przygotowała ofertę dla osób podróżujących w warunkach ekstremalnych, wymagających specjalnego zabezpieczenia bagażu. Walizki Peli Luggage są wodoszczelne i odporne na zgniatanie, a ich jakość potwierdza dożywotnia gwarancja.

Z walizkami Peli Elite bądź gotowy na wszystko. Te formowane z wytrzymałego polimeru i wyposażone w uszczelkę O-ring walizki przetrwają wszystko, co może przytrafić się w drodze, także znalezienie się w wodzie. Modele Peli Elite pomyślnie przeszły godzinne próby zanurzeniowe na głębokości jednego metra, dlatego niegroźny im jest nawet tropikalny tajfun. Walizki posiadają także wodoodporny zawór wyrównawczy, który odpowietrza wnętrze i jednocześnie zapobiega przedostawaniu się wilgoci do środka.
Więcej: http://www.peli.com/eu/pl/products/watertight-rolling-luggage/

Skrzynie i walizy sprowadzamy na specjalne zamówienie, ponieważ dostosowywuje się je do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Zdecydowaliśmy się uzupełnić ofertę o kolekcje eleganckich jednorazowych nakryć włoskiej marki Gabbiano.

Cztery kolekcje, każda w innej szacie graficznej. Kolekcja zawiera talerze duże i małe, kubki, serwetki różnej wielkości i grubości, obrusy.
Wyrafinowane odcienie i kombinacje kolorystyczne o wielkiej sile oddziaływania.
Zapewniają świeży i żywy styl stołu, pełen oryginalności.
Więcej: www.garima.pl

Oferta jest kierowana główne do firm cateringowych, organizatorów imprez plenerowych, czy odbiorców indywidualnych, mających w planie urządzenie eleganckiego przyjęcie na wiele osób i nie zawracanie sobie głowy zmywaniem naczyń i praniem obrusów.
Mile widziane sklepy, które wystawią nasze gustowne ekspozytory z kolekcjami nakryć, aby umożliwić zakupy tychże we własnych placówkach.